نمایه سازی نشریات علمی تخصصی

نمایه سازی نشریات علمی تخصصی

  • نشریات علمی به عنوان یکی از غنی¬ترین منابع برای استفاده پژوهشگران و محققان است، که با انتشار آخرین دستاوردهای علمی و تحقیقاتی در قالب مقاله، نقش و جایگاه تعیین کننده ای در رشد و ارتقای علمی یک کشور ایفا می کنند. با توجه به انتشار نشریات علمی توسط سازمان ها و مراکز تحقیقاتی مختلف، این پایگاه ضمن نمایه سازی مجلاتی که دارای رتبه علمی از کمیسیون های مربوطه همچون: "وزارت علوم تحقیقات و فناوری" " وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی " "دفتر مدیریت حوزه های علمیه" "نشریات دانشگاه آزاد اسلامی" هستند، جهت حمایت از نشریات علمی تخصصی و به منظورکمک به رویت پذیری بیشتر و رشد و ارتقای آنها ، اقدام به معرفی و نمایه سازی مقالات این نشریات در کنار سایر نشریات مصوب، نموده است. در همین راستا موسسات، سازمان ها و صاحبان نشریات علمی می توانند در قالب انعقاد تفاهم نامه همکاری، نسبت به نمایه سازی نشریه خود در پربازدید ترین بانک و پایگاه استنادی دسترسی آزاد (OA) نشریات علمی کشور، اقدام نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره تلفن 44265001 داخلی 114 تماس گرفته و یا از طریق ایمیل prj@sid.ir درخواست خود را ثبت نمایید.

تبلیغات

اخبار و رویدادها

نمایش طرح های پژوهشی مرتبط با مقالات در پایگاه مرکز اطلاعات علمی

نمایش طرح های پژوهشی مرتبط با مقالات در پایگاه مرکز اطلاعات علمی

طرح پژوهشی ، به تلاش علمی گسترده برای پاسخ به یک یا چند سوال تحقیقاتی گفته می شود . در طرح پژوهشی باید تاریخ شروع و پایان تعریف شده باشد .

اطلاعات بیشتر
مدیریت محصول در شرکت های بزرگ فناوری

معرفی نشریات برتر کشور در حوزه‌ علوم پزشکی توسط SID/ مشخص شدن سه نشریه برتر به زبان فارسی

آخرین گزارش استنادی نشریات علمی - پژوهشی مصوب وزارت بهداشت SID-JCR (۲۰۲۰/۱۳۹۹) توسط مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی منتشر شد.

اطلاعات بیشتر
بررسی مدارک علمی مرتبط با مجلس توسط SID

بررسی مدارک علمی مرتبط با مجلس توسط SID

براساس گزارش مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی، مدارک علمی مرتبط با مجلس در 5 سال گذشته بازیابی شد.

اطلاعات بیشتر

مشاهده اخبار بیشتر